غذای اصیل ایرانی

مشاهده منو کامل

غذای فرنگی

مشاهده منو کامل


غذاهای محلی

مشاهده منو کامل


خورشت محلی

مشاهده منو کامل


نوشیدنی سرد

مشاهده منو کامل

پیام مدیریت رستوران سنتی مهتاب لاهیجان

رستوران مهتاب در تاریخ 6 شهریور سال 1386 باهدف ارائه انواع غذاهای اصیل ایرانی به همراه عرضه و معرفی غذاهای محلی گیلان راه‌اندازی شد. ما در رستوران مهتاب همواره در تلاشیم تا فرهنگ و سنت غنی گیلان را زنده نگه‌داشته و به مهمانان استان سرسبز گیلان معرفی نماییم. به همین دلیل شما با ورود به رستوران مهتاب می‌توانید در هر گوشه‌ای از رستوران نشانه‌هایی از تمدن غنی گیلان را ملاحظه فرمایید. در ابتدای ورود با خوش‌آمد گویی جوان محلی مواجه خواهید شد.

تیم پذیرایی رستوران مهتاب، دیزاین رستوران و غذاهای رستوران همه و همه بر اساس فرهنگ گیلان طراحی و پیاده‌سازی شده است تا در مدتی که در رستوران حضور دارید زیبایی‌های اصیل گیلان را که امروزه کمتر در دل شهر دیده می‌شود از نزدیک لمس کرده و لذت صرف غذا را برای شما دوچندان کند. بعد از سفارش غذا و در مدت انتظار با نان و پنیر و سبزی محلی پذیرایی می‌شوید که این نان توسط نانوای مخصوص در رستوران طبخ می‌شود.

غذاها در رستوران با دقت و عشق و علاقه و با رعایت تمام نکات بهداشتی تهیه‌شده و به دست مشتریان می‌رسد. رستوران مهتاب از بخش‌های مختلفی چون سالن حافظیه، سعدیه، شاه‌نشین و ... تشکیل‌شده است که هر بخش طراحی متفاوتی با سیر بخش‌ها دارد. بخش شاه‌نشین قسمت اختصاصی این مجموعه می‌باشد که بسیار دنج و راحت است و از سایر قسمت‌های رستوران جداست و همه افراد با هماهنگی قبلی می‌توانند در این قسمت پذیرایی شوند.

انتقادات و پیشنهادات

نظرات، انتقادات و پیشنهاداتتان را می توانید از طریق فرم انتقاد و پیشنهاد مستقیما به مدیریت مجموعه انتقال دهید.


مدیریت رستوران سنتی مهتاب لاهیجان

فرم انتقادات و پیشنهادات

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تیم پذیرایی رستوران سنتی مهتاب

در رستوران سنتی مهتاب لاهیجان با تیم پذیرایی کارآزموده و باتجربه در خدمت شما هستیم تا بهترین خدمات را در فضای سنتی و کاملا گیلانی ارائه نماییم. همکاران ما در بخش تهیه غذا با استفاده از دستور پخت اصیل، غذاهای ایرانی و فرنگی را طبخ می‌نمایند. تلاش ما این است تا بهترین لحظات را در رستوران مهتاب لاهیجان در کنار خانواده و عزیزان خود تجربه نمایید و تجربه لحظات به‌یادماندنی از این مجموعه را به همراه داشته باشید.

در این رستوران مجموعه مواد اولیه از مواد کاملا ارگانیک تهیه شده و پس از تایید مسئولین متخصص مواد اولیه در آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه براین تمامی مواد اولیه در محیطی مجزا آماده سازی شده و در سردخانه مجهز رستوران مهتاب با آخرین تکنولوژی سرمایشی نگهداری می شود. همچنین جهت اطمینان مدیریت مجموعه از رعایت کامل موارد بهداشتی، شرکت دی به صورت دوره‌های تصادفی از سالن‌ها، آشپزخانه، پرسنل و ظروف بازدید می‌نماید تا رعایت موارد بهداشتی را تایید کرده و از سلامت تمامی موارد اطمینان حاصل شود.مواد اولیه

ما بر این باوریم که مواد اولیه مرغوب تأثیر چشم‌گیر و غیرقابل‌انکاری در طعم و مزه غذاها دارد و بر همین اساس همواره به دنبال حفظ کیفیت مواد اولیه خریداری‌شده در مجموعه آفتاب‌مهتاب هستیم. تیم تهیه مواد اولیه پس از بررسی مواد اولیه، بهترین آن‌ها را سفارش و خریداری می‌نمایند.


آماده سازی اولیه

مواد اولیه خریداری شده در اختیار تیم آماده سازی قرار میگیرد و این مواد در فضایی مجزا از آشپزخانه آماده شده و در اختیار آشپزان قرار می گیرد.


بهداشت محیط و آشپزخانه

حفظ بهداشت از ارکان اساسی یک آشپزخانه و فست ‌فود موفق است و ما همواره می کوشیم تا بهداشت را فراتر از حد استاندارد رعایت کنیم و سربلندی مجموعه‌مان از بازدیدهای دوره‌ای اداره بهداشت گواه این مهم است. علاوه براین مدیریت مجموعه جهت اطمینان از رعایت اصول ایمنی با عقد قرارداد با شرکت دی ترتیبی اتخاذ نموده است که طی آن در دوره‌های تصادفی از مجموعه بازدید به‌عمل آید تا تمامی موارد بهداشتی به‌طور کامل رعایت شود.


فرآیند طبخ غذا

در فرآیند طبخ غذا علاوه بر بهره‌گیری از تجهیزات بروز، سرآشپز و آشپزان حرفه‌ای با توجه به ذائقه مشتریان غذاها را آماده و سرو می‌نمایند.

مواد اولیه مرغوب

تیم تهیه مواد اولیه مجتمع آفتاب‌مهتاب تلاش می‌کنند بهترین مواد اولیه را تهیه نمایند.

ارائه سرویس سریع

با تمام توان آماده‌ایم تا سرویس‌های موردنظرتان را در سریع‌ترین زمان و با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار دهیم.

افزایش کیفیت مطابق با سلایق شما

تلاش داریم مطابق باسلیقه و خواست مشتریان خدمات موردنظر را ارائه دهیم.

کسب رضایتمندی میهمانان

تیم پرسنل و مدیریت مجتمع پذیرایی آفتاب‌مهتاب تلاش دارد رضایت شما عزیزان را جلب نماید .

خدمات ویژه رزرو


درخواست رزرو

Print Friendly, PDF & Email