رستوران سنتی مهتاب لاهیجان

رستوران مهتاب در تاریخ 6 شهریور سال 1386 باهدف ارائه انواع غذاهای اصیل ایرانی به همراه عرضه و معرفی غذاهای محلی گیلان راه‌اندازی شد.

ما در رستوران مهتاب همواره در تلاشیم تا فرهنگ و سنت غنی گیلان را زنده نگه‌داشته و به مهمانان استان سرسبز گیلان معرفی نماییم. به همین دلیل است که شما با ورود به رستوران مهتاب می‌توانید در هر گوشه‌ای از رستوران نشانه‌هایی از تمدن غنی گیلان را ملاحظه فرمایید. در ابتدای ورود با خوش‌آمد گویی جوان محلی مواجه خواهید شد.

هدف ما، حفظ شادابی و آرامش شماست

رستوران مهتاب مفتخر است که توانسته برای 50 نفر به‌صورت مستقیم و برای 200 نفر به‌صورت غیرمستقیم ایجاد شغل نماید. ما در رستوران مهتاب همواره کوشیده‌ایم تا فرهنگ و سنت غنی گیلان را زنده نگه‌داشته و فضایی آرامش‌بخش را برای مشتریان فراهم کنیم که در این راستا موفق به اخذ درجه ممتاز از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان شده‌ایم.

رستوران مهتاب لاهیجان

محیط نوستالژیک و آرامش‌بخش

پذیرایی-سنتی-گیلانی-رستوران-مهتاب-لاهیجانچ

پذیرایی سنتی گیلان

منو-متنوع-رستوران-مهتاب-لاهیجان

تنوع غذاهای اصیل ایرانی

سفره-رنگارنگ-گیلانی1

سفره رنگارنگ از مواد مرغوب

mahtab

رستوران سنتی مهتاب لاهیجان

مواد اولیه

ما بر این باوریم که مواد اولیه مرغوب تأثیر چشم‌گیر و غیرقابل‌انکاری در طعم و مزه غذاها دارد و بر همین اساس همواره به دنبال حفظ کیفیت مواد اولیه خریداری‌شده در مجموعه آفتاب‌مهتاب هستیم. تیم تهیه مواد اولیه پس از بررسی مواد اولیه، بهترین آن‌ها را سفارش و خریداری می‌نمایند.


آماده سازی اولیه

مواد اولیه خریداری شده در اختیار تیم آماده سازی قرار میگیرد و این مواد در فضایی مجزا از آشپزخانه آماده شده و در اختیار آشپزان قرار می گیرد.


بهداشت محیط و آشپزخانه

حفظ بهداشت از ارکان اساسی یک آشپزخانه و فست ‌فود موفق است و ما همواره می کوشیم تا بهداشت را فراتر از حد استاندارد رعایت کنیم و سربلندی مجموعه‌مان از بازدیدهای دوره‌ای اداره بهداشت گواه این مهم است. علاوه براین مدیریت مجموعه جهت اطمینان از رعایت اصول ایمنی با عقد قرارداد با شرکت دی ترتیبی اتخاذ نموده است که طی آن در دوره‌های تصادفی از مجموعه بازدید به‌عمل آید تا تمامی موارد بهداشتی به‌طور کامل رعایت شود.


پیام مدیریت رستوران ‌مهتاب لاهیجان

مدیریت فست‌فود آفتاب به‌منظور ایجاد فضای جذاب و دل‌نشین و حفظ شادابی و جذابیت فست‌فود تصمیم به ایجاد تغییراتی در طراحی داخلی رستوران گرفت و به‌منظور ایجاد فضای جذاب و دل‌نشین و حفظ شادابی و جذابیت فست‌فود در 5 فروردین سال 1390 پس از انجام پاره‌ای از تغییرات فعالیت خود را باقدرت بیشتر و فضای جذاب‌تر از سر گرفت و همواره در این راستا در پی ایده‌هایی امروزی و نوآورانه می‌باشد.

فست‌فود آفتاب مفتخر است که توانسته برای 36 نفر به‌صورت مستقیم و 132 نفر به‌صورت غیرمستقیم ایجاد شغل نماید.

ما بر این باوریم که مواد اولیه مرغوب تأثیر چشم‌گیر و غیرقابل‌انکاری در طعم و مزه غذاها دارد و بر همین اساس همواره به دنبال حفظ کیفیت مواد اولیه خریداری‌شده در فست‌فود هستیم. تیم تهیه مواد اولیه فست‌فود پس از بررسی مواد اولیه، بهترین آن‌ها را سفارش و خریداری می‌نماید.

مدیریت مجموعه پذیرایی آفتاب‌مهتاب لاهیجان

فرآیند طبخ غذا

در فرآیند طبخ غذا علاوه بر بهره‌گیری از تجهیزات بروز، سرآشپز و آشپزان حرفه‌ای با توجه به ذائقه مشتریان غذاها را آماده و سرو می‌نمایند.

مواد اولیه مرغوب

تیم تهیه مواد اولیه مجتمع آفتاب‌مهتاب تلاش می‌کنند بهترین مواد اولیه را تهیه نمایند.

ارائه سرویس سریع

با تمام توان آماده‌ایم تا سرویس‌های موردنظرتان را در سریع‌ترین زمان و با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار دهیم.

افزایش کیفیت مطابق با سلایق شما

تلاش داریم مطابق باسلیقه و خواست مشتریان خدمات موردنظر را ارائه دهیم.

کسب رضایتمندی میهمانان

تیم پرسنل و مدیریت مجتمع پذیرایی آفتاب‌مهتاب تلاش دارد رضایت شما عزیزان را جلب نماید.

در فضای مجازی هم همراهتان هستیم

مجتمع پذیرایی آفتاب مهتاب لاهیجان به فوگی پیوست.

با دانلود نرم‌افزار موبایل آفتاب مهتاب از آخرین اطلاعات ما در گوشی خود استفاده کنید.